Szolgálat lista

Szolgálat Személy Időpont
Igeliturgia
2019-08-23 - (Péntek) - 07:00 (07:30)
Diakónus Pernitz Ákos
Sekrestyés Mátyásiné Nelli
Szentségimádás
2019-08-23 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Füle István és Kati 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Bertus Magdi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Svédáné Kuthy Ági 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre és Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Esti mise
2019-08-24 - (Szombat) - 18:00 (19:00)
Fungens Gável Henrik
Kántor Balogh Szabolcs
Sekrestyés Mátyásiné Nelli
Reggeli mise
2019-08-25 - (Vasárnap) - 07:30 (08:30)
Fungens Gável Henrik
Kántor Bene Balázs
Sekrestyés Mátyásiné Nelli
Családos mise
2019-08-25 - (Vasárnap) - 10:00 (11:00)
Fungens Gável Henrik
Kántor Bene Balázs
Sekrestyés Mátyásiné Nelli
Esti mise
2019-08-25 - (Vasárnap) - 18:00 (19:00)
Fungens Gável Henrik
Kántor Bene Balázs
Sekrestyés Mátyásiné Nelli
Igeliturgia
2019-08-26 - (Hétfő) - 07:00 (07:30)
Diakónus Pernitz Ákos
Sekrestyés Mátyásiné Nelli
Szentségimádás
2019-08-26 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Don Bosco tanárok 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Dessewffy Mária 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-08-28 - (Szerda) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Radnóti Kinga 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr --- 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tóth Gábor 14:00 - 15:00
Lelkiőr Tóth Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Virág Mária 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Lelkiőr --- 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-08-30 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Füle István és Kati 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Bertus Magdi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre és Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-02 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Don Bosco Veni Sancte 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-03 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-04 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-09-04 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-05 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-09-05 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-06 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Karizmatikus közösség
Ima a papi hivtásokért és a papnevelésért
20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-09-09 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-10 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-11 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-09-11 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-12 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-09-12 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-13 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi
Családos szentségimádás
18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Szigetvári Móni 20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-09-16 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-17 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-18 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-09-18 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-19 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-09-19 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-20 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Kis Szabolcs
Dicsőitő ifjúsági imaóra
20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-09-23 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-24 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-25 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-09-25 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-26 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-09-26 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-09-27 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Faludi Piroska 20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-09-30 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-01 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-02 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-10-02 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr --- 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-03 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-10-03 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-04 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Karizmatikus közösség
Ima a papi hivtásokért és a papnevelésért
20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-10-07 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-08 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-09 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-10-09 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-10 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-10-10 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-11 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi
Családos szentségimádás
18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Szigetvári Móni 20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-10-14 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-15 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-16 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-10-16 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-17 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-10-17 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-18 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Kis Szabolcs
Dicsőitő ifjúsági imaóra
20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-10-21 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-22 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-23 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-10-23 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-24 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-10-24 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-25 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Faludi Piroska 20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-10-28 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-29 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-30 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-10-30 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-10-31 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-10-31 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-01 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Karizmatikus közösség
Ima a papi hivtásokért és a papnevelésért
20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-11-04 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-05 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-06 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-11-06 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-07 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-11-07 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-08 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi
Családos szentségimádás
18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Szigetvári Móni 20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-11-11 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-12 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-13 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-11-13 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr --- 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-14 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-11-14 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-15 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Kis Szabolcs
Dicsőitő ifjúsági imaóra
20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-11-18 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-19 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-20 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-11-20 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-21 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-11-21 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-22 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Faludi Piroska 20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-11-25 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-26 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-27 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-11-27 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-28 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-11-28 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-11-29 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr --- 20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-12-02 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-03 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-04 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-12-04 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-05 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-12-05 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-06 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Karizmatikus közösség
Ima a papi hivtásokért és a papnevelésért
20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-12-09 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-10 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-11 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-12-11 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-12 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-12-12 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-13 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi
Családos szentségimádás
18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Szigetvári Móni 20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-12-16 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-17 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-18 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-12-18 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-19 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-12-19 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-20 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Kis Szabolcs
Dicsőitő ifjúsági imaóra
20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-12-23 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-24 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-25 - (Szerda) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Csonka Hajnalka, Agócs Klári 08:00 - 09:00
Lelkiőr Faludi Ferencné 09:00 - 10:00
Lelkiőr Radnóti Kinga 10:00 - 11:00
Lelkiőr Nagy Béláné Irénke 11:00 - 12:00
Lelkiőr Fejes Xénia, Szőnyi Eszter 12:00 - 13:00
Lelkiőr Mester Attiláné 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Ravadits Márta 15:00 - 16:00
Lelkiőr Gőz Lászlóné Marika 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-12-25 - (Szerda) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Horváthné Gy. Mária 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-26 - (Csütörtök) - 07:30 (18:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi 08:00 - 09:00
Lelkiőr Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó 09:00 - 10:00
Lelkiőr Miks Imre 10:00 - 11:00
Lelkiőr Bóna Mari 11:00 - 12:00
Lelkiőr Rácz István, Bertus Magdi 12:00 - 13:00
Lelkiőr Zentai Kati 13:00 - 14:00
Lelkiőr Bauer Ferenc 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szőnyi Eszter, Próbáld Kata 15:00 - 16:00
Lelkiőr Kuti Zsuzsi 16:00 - 17:00
Lelkiőr Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
17:00 - 18:00
Szentségimádás
2019-12-26 - (Csütörtök) - 18:30 (20:00)
Lelkiőr Enderkovics Dorottya 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-27 - (Péntek) - 07:30 (22:00)
Lelkiőr Tóth Gábor, Madaras Gábor 07:30 - 08:00
Lelkiőr Tóth Gábor 08:00 - 09:00
Lelkiőr Vas Zoltánné Lívia 09:00 - 10:00
Lelkiőr Szentes Szilvi 10:00 - 11:00
Lelkiőr Deák Piroska 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bodóné Rózsi 13:00 - 14:00
Lelkiőr Tavaszi Rita 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szakács László 15:00 - 16:00
Lelkiőr Sipos László 16:00 - 17:00
Lelkiőr István Ági, Tolnai Gyula 17:00 - 18:00
Lelkiőr Széles Imre, Széles Évi 18:00 - 19:00
Lelkiőr Nothangel Gizi 19:00 - 20:00
Lelkiőr Faludi Piroska 20:00 - 21:00
Lelkiőr Molnár Cecilia 21:00 - 22:00
Szentségimádás
2019-12-30 - (Hétfő) - 07:30 (20:00)
Lelkiőr Riszterer Tamás 07:30 - 08:00
Lelkiőr Mátyási Nelli 08:00 - 09:00
Lelkiőr Berki Bettina 09:00 - 10:00
Lelkiőr Márkusné Margit 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kellner Dénesné Erna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Ravadits Márta 12:00 - 13:00
Lelkiőr Bartha Márta, Szerovay Erika 13:00 - 14:00
Lelkiőr Selmeci Dóri 14:00 - 15:00
Lelkiőr Labundy Mari 15:00 - 16:00
Lelkiőr Bartyikné Putz Janka 16:00 - 17:00
Lelkiőr Vas Zoltán 17:00 - 18:00
Lelkiőr Kovács-Rokolya Boglárka 18:00 - 19:00
Lelkiőr Horváth Ádám 19:00 - 20:00
Szentségimádás
2019-12-31 - (Kedd) - 08:00 (20:00)
Lelkiőr Szakácsné Ujházy Mária 08:00 - 09:00
Lelkiőr Komoróczy Évi, Murányi Kati 09:00 - 10:00
Lelkiőr Füle Kati, Füle István 10:00 - 11:00
Lelkiőr Kolláth Adrian, Dobai Anna 11:00 - 12:00
Lelkiőr Tóth Gábor 12:00 - 13:00
Lelkiőr Tóth Gáborné 13:00 - 14:00
Lelkiőr --- 14:00 - 15:00
Lelkiőr Szamosi Kati 15:00 - 16:00
Lelkiőr Paál Kati 16:00 - 17:00
Lelkiőr Ludmány Panni, Ludmány Bori 17:00 - 18:00
Lelkiőr Benkóczy Máté 18:00 - 19:00
Lelkiőr Schwarczkpf Orsolya 19:00 - 20:00