Időpont Személy
Szentségimádás - [ 2019-08-23 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Füle István és Kati
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Bertus Magdi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Svédáné Kuthy Ági
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre és Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
Szentségimádás - [ 2019-08-26 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Don Bosco tanárok
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Dessewffy Mária
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-08-28 - Szerda - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Radnóti Kinga
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Gőz Lászlóné Marika
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 ---
13:00 - 14:00 Bauer Ferenc
14:00 - 15:00 Tóth Gábor
15:00 - 16:00 Tóth Márta
16:00 - 17:00 Virág Mária
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
18:00 - 19:00 ---
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-08-30 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Füle István és Kati
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Bertus Magdi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Szőnyi Eszter
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre és Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
Szentségimádás - [ 2019-09-02 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Don Bosco Veni Sancte
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-09-03 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-09-04 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-09-04 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-09-05 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-09-05 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-09-06 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Karizmatikus közösség
Ima a papi hivtásokért és a papnevelésért
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-09-09 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-09-10 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-09-11 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-09-11 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-09-12 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-09-12 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-09-13 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
Családos szentségimádás
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Szigetvári Móni
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-09-16 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-09-17 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-09-18 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-09-18 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-09-19 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-09-19 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-09-20 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Kis Szabolcs
Dicsőitő ifjúsági imaóra
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-09-23 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-09-24 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-09-25 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-09-25 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-09-26 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-09-26 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-09-27 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Faludi Piroska
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-09-30 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-10-01 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-10-02 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-10-02 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 ---
Szentségimádás - [ 2019-10-03 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-10-03 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-10-04 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Karizmatikus közösség
Ima a papi hivtásokért és a papnevelésért
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-10-07 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-10-08 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-10-09 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-10-09 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-10-10 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-10-10 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-10-11 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
Családos szentségimádás
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Szigetvári Móni
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-10-14 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-10-15 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-10-16 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-10-16 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-10-17 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-10-17 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-10-18 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Kis Szabolcs
Dicsőitő ifjúsági imaóra
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-10-21 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-10-22 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-10-23 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-10-23 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-10-24 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-10-24 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-10-25 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Faludi Piroska
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-10-28 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-10-29 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-10-30 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-10-30 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-10-31 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-10-31 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-11-01 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Karizmatikus közösség
Ima a papi hivtásokért és a papnevelésért
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-11-04 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-11-05 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-11-06 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-11-06 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-11-07 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-11-07 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-11-08 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
Családos szentségimádás
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Szigetvári Móni
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-11-11 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-11-12 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-11-13 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-11-13 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 ---
Szentségimádás - [ 2019-11-14 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-11-14 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-11-15 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Kis Szabolcs
Dicsőitő ifjúsági imaóra
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-11-18 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-11-19 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-11-20 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-11-20 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-11-21 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-11-21 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-11-22 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Faludi Piroska
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-11-25 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-11-26 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-11-27 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-11-27 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-11-28 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-11-28 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-11-29 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 ---
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-12-02 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-12-03 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-12-04 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-12-04 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-12-05 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-12-05 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-12-06 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Karizmatikus közösség
Ima a papi hivtásokért és a papnevelésért
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-12-09 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-12-10 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-12-11 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-12-11 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-12-12 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-12-12 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-12-13 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
Családos szentségimádás
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Szigetvári Móni
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-12-16 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-12-17 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-12-18 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-12-18 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-12-19 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-12-19 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-12-20 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Kis Szabolcs
Dicsőitő ifjúsági imaóra
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-12-23 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-12-24 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya
Szentségimádás - [ 2019-12-25 - Szerda - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Csonka Hajnalka, Agócs Klári
09:00 - 10:00 Faludi Ferencné
10:00 - 11:00 Radnóti Kinga
11:00 - 12:00 Nagy Béláné Irénke
12:00 - 13:00 Fejes Xénia, Szőnyi Eszter
13:00 - 14:00 Mester Attiláné
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Ravadits Márta
16:00 - 17:00 Gőz Lászlóné Marika
17:00 - 18:00 Vásárhelyi Ferencné
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-12-25 - Szerda - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Horváthné Gy. Mária
Szentségimádás - [ 2019-12-26 - Csütörtök - 07:30 - 18:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Ludmány Emil, Ludmány Gyöngyi
09:00 - 10:00 Winkler Móni, Vas Réka, Takácsné Anikó
10:00 - 11:00 Miks Imre
11:00 - 12:00 Bóna Mari
12:00 - 13:00 Rácz István, Bertus Magdi
13:00 - 14:00 Zentai Kati
14:00 - 15:00 Bauer Ferenc
15:00 - 16:00 Szőnyi Eszter, Próbáld Kata
16:00 - 17:00 Kuti Zsuzsi
17:00 - 18:00 Nothangel Gizi
Rózsafűzértársaság
Szentségimádás - [ 2019-12-26 - Csütörtök - 18:30 - 20:00 ]
19:00 - 20:00 Enderkovics Dorottya
Szentségimádás - [ 2019-12-27 - Péntek - 07:30 - 22:00 ]
07:30 - 08:00 Tóth Gábor, Madaras Gábor
08:00 - 09:00 Tóth Gábor
09:00 - 10:00 Vas Zoltánné Lívia
10:00 - 11:00 Szentes Szilvi
11:00 - 12:00 Deák Piroska
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bodóné Rózsi
14:00 - 15:00 Tavaszi Rita
15:00 - 16:00 Szakács László
16:00 - 17:00 Sipos László
17:00 - 18:00 István Ági, Tolnai Gyula
18:00 - 19:00 Széles Imre, Széles Évi
19:00 - 20:00 Nothangel Gizi
20:00 - 21:00 Faludi Piroska
21:00 - 22:00 Molnár Cecilia
Szentségimádás - [ 2019-12-30 - Hétfő - 07:30 - 20:00 ]
07:30 - 08:00 Riszterer Tamás
08:00 - 09:00 Mátyási Nelli
09:00 - 10:00 Berki Bettina
10:00 - 11:00 Márkusné Margit
11:00 - 12:00 Kellner Dénesné Erna
12:00 - 13:00 Ravadits Márta
13:00 - 14:00 Bartha Márta, Szerovay Erika
14:00 - 15:00 Selmeci Dóri
15:00 - 16:00 Labundy Mari
16:00 - 17:00 Bartyikné Putz Janka
17:00 - 18:00 Vas Zoltán
18:00 - 19:00 Kovács-Rokolya Boglárka
19:00 - 20:00 Horváth Ádám
Szentségimádás - [ 2019-12-31 - Kedd - 08:00 - 20:00 ]
08:00 - 09:00 Szakácsné Ujházy Mária
09:00 - 10:00 Komoróczy Évi, Murányi Kati
10:00 - 11:00 Füle Kati, Füle István
11:00 - 12:00 Kolláth Adrian, Dobai Anna
12:00 - 13:00 Tóth Gábor
13:00 - 14:00 Tóth Gáborné
14:00 - 15:00 ---
15:00 - 16:00 Szamosi Kati
16:00 - 17:00 Paál Kati
17:00 - 18:00 Ludmány Panni, Ludmány Bori
18:00 - 19:00 Benkóczy Máté
19:00 - 20:00 Schwarczkpf Orsolya